wersja testowa serwisu

Czerwone serce zawitało do Działoszyna. To kosz przeznaczony na zbiórkę plastikowych nakrętek

d_p1einrpafm1j1qu21uc56c5osv3

W kwietniu br. został zamówiony przez Miasto i Gmina Działoszyn czerwony kosz w kształcie serca z przeznaczeniem na zbiórkę plastikowych nakrętek

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną pojemnik dotarł do nas dopiero w połowie września i został zamontowany na terenie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Działoszynie na ulicy Ogrodowej 3a. Do zbierania nakrętek i wrzucania ich do pojemnika zachęcamy zarówno uczniów, rodziców jak i wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Działoszyn. Wypełniajcie serce nakrętkami, a my przekażemy je na szczytny cel.


WAŻNE

Zebrane nakrętki będą formą wsparcia dla osób potrzebujących pomocy. Zgłoszenia osób wymagających takiego wsparcia proszę dokonywać drogą mailową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pojemnik przeznaczony jest na wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt, czy kolor. Mogą to być nakrętki np. po napojach, kawie, mleku, czy jogurtach, ale również po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeżeli mają one np. tekturowe uszczelki – trzeba je usunąć przed wrzuceniem.

Źródło: Miasto i Gmina Działoszyn