Dilował na Cmentarnej. W ręce działoszyńskich policjantów wpadł 20-latek handlujący marihuaną

pexels-kindel-media-7773262
fot. poglądowe

Działoszyńscy policjanci zatrzymali 20-latka, który w samochodzie posiadał marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Cała sytuacja rozegrała się na ulicy Cmentarnej w Działoszynie, 12 lutego w późnych godzinach popołudniowych. Odpowiednie rozpoznanie w lokalnym środowisku, informacje jakimi dysponowali działoszyńscy stróże prawa pozwoliło wytypować miejsce, w którym dochodzi do rozprowadzania środków odurzających. Typowane miejsce okazało się trafne bowiem zaparkowany samochód w obszarze leśnym zwrócił uwagę policjantów. 

- Siedziało w nim trzech mężczyzn, a z wnętrza pojazdu mundurowi wyczuli woń marihuany. Działoszyńscy policjanci podczas przeszukania pojazdu ujawnili metalową skrzynkę, w której znajdowały się woreczki foliowe z zawartością suszu. Badanie testerem wykazało, że to marihuana. Policjanci zabezpieczyli 1,30 grama tego narkotyku. Jeden z mężczyzn, 20-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - przekazuje Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.