Najważniejsze wideo w epj24

Dołącz do Biegu o Życie i wesprzyj rehabilitację Krzysztofa Sobieraja!

bieg-indeks
fot. pixabay / KPP Poddębice

Ruszyły zapisy na wydarzenie pod nazwą „Bieg o Życie". Przedsięwzięcie odbędzie się 3 marca 2024 roku o godzinie 11:00 w Poddębicach. Celem wydarzenia jest pozyskanie środków na rehabilitację Krzysztofa Sobieraja- funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.

Bieg o Życie to wyjątkowa inicjatywa, w której wszyscy zawodnicy czują się zwycięzcami, a każdy jego uczestnik może pomagać. Zebrane środki pochodzące z opłaty wpisowej zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów rehabilitacji funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach młodszego aspiranta Krzysztofa Sobieraja, który podczas pełnionej służby, wskutek potrącenia przez kierującego doznał bardzo poważnych obrażeń.

Na zawodników czeka bieg na dystansie 5 kilometrów oraz liczne atrakcje. Wydarzenie otworzy szkolenie z zasad zachowania się w sytuacjach zagrożenia, które poprowadzi Soke Maciej Grubski 9 Dan Karate Combat oraz asystenci z Centrum Promocji Sportu i Rekreacji DRAGON. W programie przewidziano także licytacje przedmiotów przekazanych przez partnerów akcji. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz szereg upominków.

Organizatorami wydarzenia są Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach oraz Klub Biegacza Zdyszani.pl.

Więcej szczegółów oraz informacji dotyczących zapisów TUTAJ

Jest to bieg, w którym wszyscy są zwycięzcami, a w szczególności Krzysiek!

Do zobaczenia na trasie „Biegu o Życie"!

Źródło: KPP Poddębice