wersja testowa serwisu

Gmina Rząśnia: Od poniedziałku czasowe zamknięcie urzędów

-wykrzykniki

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców gminy Rząśnia, w związku z działaniami mającymi zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, Urząd Gminy Rząśnia informuje o czasowym zamknięciu Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zakładu Gospodarki Komunalnej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni dla Klientów od poniedziałku 16 marca 2020 roku do odwołania.

W sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt:

Zachęcamy również Państwa do kontaktu poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą na platformie ePUAP, adres: /1kgc19m6ji/skrytka.

Obsługa Klientów w Urzędzie Gminy w Rząśni prowadzona będzie tylko w szczególnych i ważnych przypadkach, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Wszelkich wpłat prosimy dokonywać na numer rachunku bankowego Gminy Rząśnia: ESBank Bank Spółdzielczy w Radomsku, nr 02 8980 0009 2030 0105 2677 0002.

- Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa zrozumienie i wyrozumiałość. Apelujemy również do Mieszkańców o stosowanie się do zaleceń władz państwowych i ograniczenie kontaktów oraz zbiorowego gromadzenia się i przebywania w miejscach publicznych - informuje Wójt Gminy Rząśnia, Tomasz Stolarczyk.