wersja testowa serwisu

Gmina Stryków gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

139034992_1098050554001681_8729413792810990982_o
fot. Urząd Miejski w Strykowie

Jak co roku Gmina Stryków włącza się do działań związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Burmistrz Strykowa został jednym z 55 wolontariuszy, którzy 31 stycznia będą na terenie Gminy Stryków zbierać na oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Szef strykowskiego sztabu WOŚP, Łukasz Ciołek, wręczył już Burmistrzowi Witoldowi Kosmowskiemu pakiet wolontariusza, w którym oprócz identyfikatora, puszki, czapki i maseczki, znalazła się wyjątkowa flaga tegorocznego WOŚP-u.

Gmina Stryków przekazała sztabowi WOŚP zestaw gadżetów promocyjnych, a także sfinansowała zakup pucharów i medali na turnieje piłkarskie, zaplanowane w ramach 29. Finału WOŚP. W turnieju siatkówki, z którego wpisowe również zasili WOŚP, Gminę Stryków reprezentować będą drużyny: Urzędu Miejskiego, radnych Rady Miejskiej oraz ZGKiM.

Parasole, zestawy gier, zestawy badmintona oraz torby z logo Gminy trafią na wośpowy kramik, który zorganizowany zostanie przy pl. Łukasińskiego w ostatnią niedzielę stycznia.

Wszystkie aktualne informacje na temat tegorocznej – wyjątkowej, bo organizowanej w czasie pandemii - odsłony strykowskiego 29. finału WOŚP, można znaleźć na facebookowym profilu sztabu: https://www.facebook.com/wosp.strykow/.

źródło: UM Stryków