Już w najbliższą niedzielę w Rząśni Świąteczny Kiermasz Charytatywny!

epj
Powiat Pajęczański

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy na Świąteczny Kiermasz Charytatywny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 3 grudnia od godz. 15.00 w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni.

Dochód z Kiermaszu będzie przeznaczony na pomoc w kosztownym leczeniu naszej Mieszkanki Hani Kucińskiej. Hania ma zdiagnozowaną padaczkę lekooporną spowodowaną uszkodzeniem genu KCNT1. Dziewczynka ma obecnie sześć miesięcy i jest pod stałą opieką specjalistów.

- Gwiazdą wieczoru będzie Alicja Tracz wraz z siostrą Olą – laureatka The Voice Kids Polska. Poza tym przewidujemy bardzo liczne atrakcje, m. in. dmuchańce dla dzieci, występy szkół podstawowych z terenu gminy Rząśnia, m. in. jasełka i wystawa stroików świątecznych, pokazy sportów walki, występy śpiewacze i pokazy tańca ludowego, stoiska kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń oraz wiele innych pokazów i zajęć - przekazują organizatorzy.

Bardzo atrakcyjną pozycją programu będzie na pewno „bilet wstępu z upominkiem" – losowane upominki w postaci prezentów i voucherów ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców i osoby prywatne będą bardzo często naprawdę „wyjątkowe". Szczegóły na poniżej załączonym plakacie.