wersja testowa serwisu

Kolejne utonięcie w powiecie opoczyńskim. W Drzewiczce ujawniono ciało 67-letniego mężczyzny

policja-ogledziny
fot. ilustracyjne
W piątek, 3 lipca w rzece Drzewiczka utonął 67-letni mężczyzna. To kolejna, w ostatnich dniach, ofiara na terenie powiatu opoczyńskiego.

Wczoraj (3 lipca) po godzinie 20:00 służby ratunkowe zostały zadysponowane do Drzewicy. Ze zgłoszenia wynikało, że w rzece Drzewiczka dryfuje ciało człowieka.

- Niestety czarny scenariusz się sprawdził. Po godzinnej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych
- informują druhowie z OSP Drzewica.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach w zbiorniku wodnym w miejscowości Miedzna Murowana (gm. Żarnów) utonęły dwie osoby - 17-letni chłopiec oraz 55-letnia kobieta.
Zobacz także: 

Tragedia nad zalewem w Miedznej Murowanej. Utonął 17-letni chłopiec

Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności utonięcia 17 latka, który wraz z kolegami postanowił wykąpać się w zbiorniku retencyjnym w Miedznej Murowanej. Pomimo podjętej reanimacji, życia chłopca nie udało się uratować. Wakacje, słoneczna pog...

Kolejna tragedia w Miedznej Murowanej. Utonęła 55-letnia kobieta

Zbiornik w Miedznej Murowanej jest zbiornikiem retencyjnym i kąpiel tam jest zabroniona. Mimo to część ludzi nie stosuje się do zakazów. 28 czerwca utonął tam 17-latek. Tym razem, od wczoraj (1 lipca), policjanci poszukiwali 55-letniej kobiety, która wypłynęła na akwen ...