Targi "MAMY TARG" po raz jedenasty w Łodzi! Zaplanowano wiele atrakcji

MAMY-TARG-OK

Już w niedzielę (14 maja) w godzinach 11:00 - 17:00 w Hali Expo w Łodzi odbędzie się kolejna edycja targów wyjątkowych artykułów dla dzieci i rodziców - MAMY TARG.

Podczas targów będzie można spotkać ponad siedemdziesięciu fantastycznych wystawców.

- Będziecie mogli z nimi porozmawiać, o wszystko zapytać, dotknąć i przetestować produkty, z którymi przyjadą. Nic nie zastąpi takich spotkań na żywo! - zapewniają organizatorzy. - Będą wózki, foteliki samochodowe, pościele, oryginalne ubranka, kosmetyki naturalne, książki anglojęzycznych i polskich wydawnictw, gry planszowe dla starszaków, mebelki, artykuły wyposażenia wnętrz pokoików dziecięcych, akcesoria dla rodziców i wiele innych produktów niebanalnych marek. Atrakcje dla dzieci wciągną niejednego dorosłego: budowanie z 10 tys. drewnianych klocków LINDEN i spektakularne ich burzenie, kreatywny plac zabaw wspierający małą i dużą motorykę GOOD WOOD, warsztaty LAS W SŁOIKU z MY-SELF-ART czy warsztaty sensoryczne z BAGATELKĄ - to tylko część kreatywnej i budzącej moc pozytywnych emocji rozrywki dla najmłodszych. Będą również pokazy gimnastyki artystycznej oraz pokazy iluzjonistyczne, które wprawią w osłupienie małych i dużych. 

Na stoisku AUTO-STUDIO MERCEDES-BENZ będzie można wziąć udział w akcji BEZPIECZNE WAKACJE W PREMIUM KLASIE, podczas której dowiecie się, jak bezpiecznie zamontować fotelik samochodowy i na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego wózka, który sprawdzi się nie tylko podczas wakacyjnych wyjazdów.Na stoisku MAMO TATO CO TY NA TO będzie na Was czekał ekspert Paweł Zawitkowski - znany fizjoterapeuta, doradca DDTVN, który o godzinie 13:00 w oddzielnej sali poprowadzi kameralny warsztat dla rodziców, link do zapisów TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.

Bilety na targi znajdziecie pod poniższym linkiem lub w kasach w dniu wydarzenia. Dla dzieci do lat 12 wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne.

LINK DO BILETÓW: http://www.bit.ly/BiletMamyTarg11

Partnerami głównymi wydarzenia są: Salon Mercedes AUTO-STUDIO oraz sklep BOBAS. 

Bieżące informacje o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1601782483557663

www.mamytarg.pl
www.instagram.com/mamytarg
www.facebook.com/mamytarg

HALA EXPO
14/05/2023 godz. 11:00 - 17:00
POLITECHNIKI 4, ŁÓDŹ