Niebezpiecznie w gminie Kiełczygów. Wystrzeliła opona i pojazd dachował. Jedna osoba trafiła do szpitala

250-196122
fot. KPP w Pajęcznie

W Obrowie doszło do groźnego dachowania, którego najprawdopodobniej przyczyną było wystrzelenie opony. W wyniku zdarzenia kierujący toyotą uderzył w ogrodzenie a następnie dachował. Pasażer wypadł z pojazdu, doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. 

W niedzielę, 9 czerwca 2024 roku w Obrowie (gm. Kiełczygłów) w godzinach południowych doszło do groźnego dachowania toyoty yaris. Pracujący na miejscu policjanci drogówki wstępnie ustalili, że na prostym odcinku drogi, w wyniku wystrzału przedniej prawej opony, 25-letni mieszkaniec Ksawerowa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Następnie wjechał do przydrożnego rowu i osobówka dachowała. 

- W wyniku tego zdarzenia 23-letni pasażer wypadł z pojazdu i doznał obrażeń. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Po udzieleniu wstępnej pomocy przedmedycznej poszkodowanego mężczyznę przewieziono do szpitala. Mundurowi sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia – trzeźwi. Na miejscu wykonano oględziny toyoty, miejsca oraz ustalono świadków zdarzenia. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie - informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek.

Zobacz zdjęcia: