wersja testowa serwisu

Niebezpieczny wypadek w Wieluniu, zderzyły się dwa auta. "Siła uderzenia spowodowała, że mężczyźni zostali wyrzuceni z pojazdu"

264-133906
fot. KPP w Wieluniu

Wieluńscy policjanci wyjaśniają okoliczności poważnego wypadku drogowego, do którego doszło w Wieluniu na ul. Częstochowskiej. W zderzeniu dwóch samochodów ucierpiały trzy osoby. Policja apeluje o szczególną ostrożność!

Do zdarzenia doszło 24 lipca 2021 roku około godziny 11.20 w Wieluniu na ul. Częstochowskiej. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, kierujący Renault na prostym odcinku drogi podczas manewru wyprzedzania szeregu aut zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Hyundaiem. Siła uderzenia spowodowała, iż podróżujący Renault dwaj mężczyźni w wieku 32 i 61 lat  zostali wyrzuceni z pojazdu. Obaj przewiezieni zostali do szpitali. 32-latek z poważnymi obrażeniami przetransportowany został do placówki medycznej śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafiła również 46-latka, która kierowała Hyundaiem. Szczegóły wypadku ustalają śledczy z wieluńskiej komendy.

Policjanci apelują o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.

źródło: KPP w Wieluniu

fot. KPP w Wieluniu