wersja testowa serwisu

Pani Urszula Borowiecka odeszła na zasłużoną emeryturę

img_0237

W sali posiedzeń Urzędu Gminy w Strzelcach Wielkich 22 stycznia br. odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej na zasłużoną emeryturę pracownicy urzędu inspektor ds. kadr Pani Urszuli Borowieckiej. Po 45 latach pracy zawodowej w tym 25 latach przepracowanych w strzeleckim urzędzie emerytura jest jak najbardziej zasłużona. Koledzy z pracy oraz kierownictwo w symboliczny sposób chcieli podziękować Pani Borowieckiej za pracę jak i za to jak oddanym i rzetelnym pracownikiem była przez te lata.

Zawszę sumienna, skromna – jak oceniają ją koledzy z pracy, doskonały kadrowiec i specjalista w swojej dziedzinie. Swoim spokojem, wiedzą jak i nienaganną postawą od zawsze była wzorem do naśladowania. O takich ludziach można mówić w samych superlatywach. Trudno słowami podziękować za 45 lat fachowej i rzetelnej pracy. Jak dodała Pani Borowiecka „dziękuję wszystkim za wyrozumiałość za życzliwość za sympatię i życzę moim kolegom i koleżankom sukcesów w pracy zawodowej, szczęścia, pomyślności w życiu osobistym jak również samych dobrych chwil".

Pani Urszula Borowiecka swoją długą drogę kariery zawodowej rozpoczęła w 1981 r. w Zbiorczej Szkole Gminnej na stanowisku referenta, która w późniejszych latach przekształcona została w Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Strzelcach Wielkich. Po reorganizacji została pracownikiem Urzędu Gminy jako inspektor oświaty, a następnie inspektor ks. kadr. Mimo zmian ustrojowych i władzy zawsze działała dla dobra gminy Strzelce Wielkie i lokalnej społeczności.

Dla kolegów z pracy zawsze pomocna, służyła dobrą radą i ciepłym słowem. Jak dodaje wójt Marek Jednak „jestem wdzięczny i dziękuję za wspólne lata, rzetelną pracę i zaangażowanie na rzecz Urzędu Gminy w Strzelcach Wielkich. Życzę na zasłużonej emeryturze odpoczynku oraz powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń i planów".

Źródło: Gmina Strzelce Wielkie