Pierwsze Pajęczańskie Forum Współpracy Biznesowej: Burmistrz zaprasza przedsiębiorców do wspólnej dyskusji

1
UM Pajęczno

Samorząd miasta Pajęczna zaprasza przedsiębiorców z terenu całej Gminy na pierwszą edycję Pajęczańskiego Forum Współpracy Biznesowej. Organizatorzy - Burmistrz Pajęczna oraz Urząd Miejski w Pajęcznie - zachęcają tym samym lokalne podmioty do otwartej dyskusji w formule konferencyjnej na temat lokalnych warunków rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. 

Wydarzenie jest otwarte, darmowe dla właścicieli, udziałowców oraz reprezentantów przedsiębiorstw z terenu Gminy Pajęczno.

- Przygotowujemy dla Państwa szereg istotnych, ciekawych i inspirujących wykładów oraz paneli dyskusyjnych gdzie poruszymy ciekawe elementy rozwojowe prowadzenia przedsiębiorstwa oraz potencjały i problematyki lokalnej na terenie naszej Gminy. Wierzymy, że pierwsze takie forum zainspiruje nas do szerszych dyskusji i współpracy - przekazują organizatorzy Forum.

Szczegółowy program Forum dostępny jest na poniżej załączonym plakacie. Link do rejestracji >>> rejestracjapfwb.webankieta.pl, na wydarzenie można również zapisać się telefonicznie:693 721 450.

Pajęczańskie Forum Współpracy Biznesowej odbędzie się w sali pajęczańskiego Cechu Rzemiosł Różnych przy ulicy Wiśniowej.