Rusza Jesienna Akademia Biegania dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapraszają na cykl zajęć sportowych

Rusza Jesienna Akademia Biegania dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapraszają na cykl zajęć sportowych
Pixabay

Stowarzyszenie Klub Biegacza Warta zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia lekkoatletyczne, które odbywać się będą od najbliższej niedzieli na Stadionie Miejskim w Pajęcznie. Spotkania organizowane będą na boisku i bieżni oraz w Parku Tysiąclecia i okolicznym kompleksie leśnym.

- Nasze zajęcia będą odbywać się na powietrzu, wiemy, iż jesienny trening może być jednak zdradliwy z powodu zmienności pogody. Jeśli odpowiednio ubierzemy naszą pociechę do zajęć będzie to dobry sposób na kształtowanie jego odporności. Trening na powietrzu to również lepsze dotlenienie organizmu, szybsze spalanie kalorii oraz lepszy sen. Prosimy rodziców oraz opiekunów o stosowanie zasady „Ubieraj dziecko lżej niż siebie" na tzw. cebulkę - przekazują organizatorzy przedsięwzięcia z Klubu Biegacza Warta.

Jak dodają organizatorzy, zabawa na świeżym powietrzu to doskonałe połączeniem przyjemnego z pożytecznym, więc warto skorzystać z proponowanych zajęć. Podczas sportowych spotkań uczestnicy będą szlifować formę i motywować dzieci oraz młodzież do udział w IX Pajęczańskim Biegu Niepodległości, aby na biegowo uczcić 105. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. 

Zajęcia odbywać się będą w każdą niedzielę od 24 września do 5 listopada 2023 roku. Pierwsze i drugie zajęcia ruszają o godz.16:00, kolejne trzy niedzielę o godz.15:00, a dwa ostatnie spotkania zaczniemy o godz.14:00.

  • 23 września – godz. 16:00
  • 1 października – godz. 16:00
  • 8 października – godz. 15:00
  • 15 października – godz. 15:00
  • 22 października – godz. 15:00
  • 29 października – godz. 14:00
  • 5 listopada – godz. 14:00

Udział 11 listopada w IX PAJĘCZAŃSKIM BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI.

Poniżej do pobrania regulamin Jesiennej Akademii Biegania dla dzieci i młodzieży 2023 r., TUTAJ można znaleźć oświadczenie rodzica.

Nazwa pliku: Regulamin-Jesiennej-Akademii-Biegania-2023
Rozmiar pliku: 195 kb
Pobierz plik