wersja testowa serwisu

Śmiertelny wypadek w Niżankowicach. Nie żyje młody mężczyzna

250-12833_20210402-112144_1
fot. KPP w Pajęcznie

Pajęczańscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Niżankowice. Na skutek odniesionych obrażeń zginął 23-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło 2 marca 2021 roku o godzinie 8:40 na drodze gminnej w miejscowości Niżankowice. Policjanci wstępnie ustalili, że 23-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego kierujący samochodem Fiat Seicento, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z Citroenem Berlingo, którym kierował 41-letni mieszkaniec Będzina.

Na skutek tego wypadku kierujący Fiatem poniósł śmierć na miejscu. Kierujący Citroenem oraz jego pasażer zostali odwiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają pajęczańscy policjanci. Policjanci apelują do wszystkich kierujących o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

źródło: KPP w Pajęcznie

Zobacz zdjęcia: