Najważniejsze wideo w epj24

Tragiczny finał 16- dniowej akcji poszukiwawczej. Odnaleziono ciało 54-latka [Foto]

kpp_epj
KPP Pajęczno

Tragiczny finał akcji poszukiwawczej. Niestety, po 16 dniach intensywnych działań odnaleziono ciało Pawła Teichmana. 54-latek był poszukiwany od 18 czerwca. To właśnie wtedy oddalił się z DPSu w Bobrownikach i ślad po nim zaginął. 

Przez ponad dwa tygodnie w akcję poszukiwawczą zaangażowany był sztab ludzi i specjalistycznego sprzętu. Do działań ruszyli nie tylko policjanci i ogrom strażaków, ale także specjalistyczne psy, policyjny śmigłowiec, służby czynnie wspierali także okoliczni mieszkańcy. Niestety, wczoraj wczesnym wieczorem dotarły najtragiczniejsze z możliwych wiadomości.

- Zakończyliśmy poszukiwania za 54-letnim Pawłem Teichmanem. Niestety, mamy przykre informacje, wczoraj około godziny 19:00 w kompleksie leśnym w rejonie miejscowości Bobrowniki - Kapituła w trakcie prowadzonych czynności poszukiwawczych ujawniliśmy zwłoki osoby zaginionej - przekazała mł. asp. Wioletta Mielczarek, oficer prasowa KPP Pajęczno.

Na miejscu zdarzenia obecny był prokurator, policjanci wykonali pod jego nadzorem wszystkie czynności. Ciało denata zostało zabezpieczone do dalszych badań w prosektorium. To szczegółowe badania wskażą bezpośrednią przyczynę śmierci 54-latka. Miejsce w którym odnalezione ciało mężczyzny jest oddalone od placówki, w której przebywał zaledwie 2 kilometry...

- Wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania serdecznie dziękujemy - dodaje mł. asp. Wioletta Mielczarek, z pajęczańskiej Policji.

Zdjęcia z akcji poszukiwawczej/ fot. KPP Pajęczno