[UWAGA] Znajdź dobrą pracę w nowym roku. Firma Instom poszukuje pracowników

[UWAGA] Znajdź dobrą pracę w nowym roku. Firma Instom poszukuje pracowników

Rozpoczął się nowy rok, który oznacza nowe wyzwania, postanowienia, a często… poważne decyzje. Jest to także dobry moment, aby zadbać o swoją przyszłość i znaleźć - bądź zmienić - dotychczasową pracę na nową, dającą spore możliwości zarówno rozwoju, jak i zarobku.

W poszukiwaniach nowego miejsca zatrudnienia, poza warunkami płacowymi, warto wziąć pod uwagę stabilność i pozycję na rynku przyszłego pracodawcy, gwarantując sobie tym samym poczucie bezpieczeństwa naszego życia zawodowego. Jak pokazują badania, coraz więcej osób poszukuje pracy, które pozwalają na elastyczność w godzinach pracy.

Jedną z firm, która idealnie wpasowuje się w powyższe preferencje i poszukuje nowych pracowników jest Instom.

Przedsiębiorstwo od ponad trzydziestu lat zabezpiecza i automatyzuje budynki obiektów handlowych, muzea i budynki użyteczności publicznej, obiekty rekreacyjno-sportowe, biurowce, banki, zakłady karne oraz obiekty przemysłowe.

Inżynierowie firmy Instom, automatycy, projektanci, informatycy posiadający długoletnie doświadczenie i know how projektują, implementują i utrzymują systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy telewizji dozorowej, systemy kontroli dostępu, systemy sygnalizacji włamania i napadu, instalacje sieci strukturalnych LAN/WAN oraz systemy zarządzania automatyką budynku BMS.

Instom oferuje produkty automatyki przemysłowej wiodących europejskich producentów, które dostarczane do polskich fabryk zmieniają polski przemysł w bezpieczne miejsca pracy oraz umożliwiają automatyzację produkcji. Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Elektromonter / Instalator w dziale zabezpieczeń i automatyki budynkowej do obsługi klientów w Łodzi oraz Warszawie.

Siedziba Instom znajduje się w Łodzi w nowoczesnym biurowcu zapewniającym komfortowe warunki pracy. Firma posiada własną flotę transportową oraz magazyn z produktami automatyki przemysłowej i komponentami automatyki budynkowej dostępnymi „od ręki.

Zostań częścią zespołu firmy Instom

Zakres obowiązków:

 • montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych
 • układanie okablowania, montaż i podłączanie urządzeń
 • uruchomienia i prace serwisowe


Wymagania:

 • wykształcenie techniczne z dziedziny elektrotechniki, elektroniki lub pokrewne
 • doświadczenie w montażu instalacji budynkowych
 • uprawnienia SEP do 1 kV
 • mile widziane prawo jazdy kategorii B
 • gotowość do pracy na budowach
 • umiejętność pracy w zespole i organizacji własnej pracy


Oferujemy:

 • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
 • możliwość uczestnictwa w szkoleniach
 • niezbędne narzędzia pracy
 • atrakcyjne warunki zatrudnienia
 • pracę w nowoczesnej firmie z wieloletnim doświadczeniem
 • elastyczny czas pracy


Wyślij swoje cv na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt telefoniczny:42 640 75 85

Konieczne jest dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez INSTOM sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-341), przy ul. Brukowej 20, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000111920, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego".

Informujemy, że Administratorem danych jest INSTOM sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-341) przy ul. Brukowej 20. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Każdemu kandydatowi przysługuje prawo do wglądu do jego danych osobowych, możliwość poprawiania, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.