wersja testowa serwisu

"Wakacje w Pałacu" przyciągnęły mnóstwo uczestników! Zobacz, jak bawili się na pikniku

piknik
RCRKiT w Działoszynie

Moc atrakcji i wspaniała zabawa dla dla najmłodszych i starszych - tak najkrócej można podsumować piknik pod hasłem „Wakacje w Pałacu". W minioną niedzielę, 18 lipca, do ogrodów działoszyńskiego Regionalnego Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki przyszły całe rodziny.

Zespół Pałacowo - Parkowy Pałacu Męcińskich to wspaniała lokalizacja do organizacji takich pikników. Piękne okoliczności przyrody sprzyjają relaksowi. W ramach drugiej odsłony „Wakacji w Pałacu" najmłodszym zorganizowano aktywną zabawę na dmuchanych zjeżdżalniach. Nie zabrakło też stoiska z artystycznym malowaniem buziek - do pań, które na dziecięcych twarzach czyniły prawdziwe cuda, ustawiała się długa kolejka chętnych.

Zabawom towarzyszył też akcent artystycznych popisów - na plenerowej scenie odbył się występ uczniów szkoły muzycznej „Talent" z Kołbucka. Nie zapomniano także o przyjemnościach dla ciała. Panie ze stowarzyszenia Liga Kobiet Kreatywnych w Szczytach przygotowały pierogi, pajdy chleba ze swojskim smalcem. Można też było degustować słodkości.

Organizatorem pikniku „Wakacje w Pałacu" jest Regionalne Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki w Działoszynie. Impreza odbyła się pod patronatem Starosty Pajęczańskiego Zbigniewa Gajeckiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z pikniku.