wersja testowa serwisu

Zakopali skradziony motor w lesie. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności

policja---kajdanki

Działania policjantów z Komisariatu w Działoszynie doprowadziły do odzyskania skradzionego kilka dni wcześniej motocykla o wartości 8 tysięcy złotych. Sprawcy skradziony motor zakopali w lesie. Mężczyznom może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

13 lipca 2020 r. policjanci z Komisariatu w Działoszynie otrzymali zgłoszenie o kradzieży motocykla typu cross marki Suzuki o wartości 8 tysięcy zł. Jednoślad zginął z posesji na terenie gminy Działoszyn. Natychmiast po zawiadomieniu funkcjonariusze podjęli działania aby ustalić i zatrzymać sprawców kradzieży motocykla. Mundurowi krok po kroku ustalali kolejne dane oraz typowali podejrzewanych.

17 lipca 2020 r. mundurowi ustalili dwóch potencjalnych sprawców w wieku 19 lat, którzy są mieszkańcami gminy Działoszyn. Skradziony motocykl był zakopany w lesie niedaleko miejsca zamieszkania jednego z podejrzewanych. Dodatkowo policjanci odzyskali spawarkę o wartości 3 tysięcy złotych i obciążniki do ciągnika rolniczego. Mężczyznom może grozić teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pajęczno