Najważniejsze wideo w epj24

Ze stawu w centrum Radoszewic wyłowiono ciało 33-latka

Ze stawu w centrum Radoszewic wyłowiono ciało 33-latka
fot. ilustracyjne

Kolejna ofiara wody w Łódzkiem. Z niewielkiego stawu w Radoszewicach w powiecie pajęczańskim podjęto ciało młodego mężczyzny. Okoliczności zdarzenia są w tej chwili przedmiotem policyjnego śledztwa prowadzonego pod nadzorem prokuratury w Wieluniu.

W miniony wtorek, 29 sierpnia do komendy policji w Pajęcznie, po godzinie 6.00 wpłynęło zgłoszenie owyłowieniu ciała ze stawu w Radoszewicach. Mężczyzna został znaleziony w niewielkim zbiorniku wodnym w centrum miejscowości u zbiegu ulic Zmyślańskiej i Powstania Styczniowego.

- Denatem okazał się być 33-letni mieszkańcem gminy Siemkowice. Na wniosek wieluńskiej prokuratury, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do prosektorium w Wieluniu - mówi mł. asp. Wioletta Mielczarek, oficer prasowy KPP Pajęczno.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny tragedii w Radoszewicach są w tej chwili przedmiotem śledztwa prowadzonego pod nadzorem wieluńskiej prokuratury. 

Na przestrzeni ostatnich dni to już druga ofiary wody w naszym regionie. Również we wtorek, 29 sierpnia policjanci interweniowali w popularnym ośrodku wypoczynkowym pod Bełchatowem. W Wawrzkowiźnie utopiła się 54 - letnia kobieta. Więcej o tym zdarzeniu przeczytasz w artykule >>> Tragedia w ośrodku Wawrzkowizna. Z wody podjęto ciało 54-latki