wersja testowa serwisu

ZUS zaprasza na szkolenie online „PUE bez tajemnic”

IMG_1008

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu online, którego tematem będzie „PUE bez tajemnic".

Szkolenie odbędzie się w środę, 22 września 2021 r. (środa), w godzinach od 10:00 do 11:30. Spotkanie  ON-LINE odbędzie się na platformie Webex Meeting.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są do 21 września br. do godz. 13:00 pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Przy zapisie prosimy, o wskazanie Państwo swoich danych osobowych: imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Prosimy także, o wypełnienie i odesłanie na ww. adres e-mailowy zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jest to warunek niezbędny do wzięcia udziału w szkoleniu. 

Platforma Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) to narzędzie, które ułatwia dostęp do usług świadczonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednym z jego najważniejszych elementów jest portal PUE, dzięki któremu można załatwić większość spraw przez Internet.

Podczas szkolenia można się będzie dowiedzieć m.in.
- dla kogo przeznaczona jest Platforma Usług Elektronicznych ZUS-u,
- jak zarejestrować konto PUE ZUS,
- jak przeglądać swoje dane zgromadzone w ZUS,
- jak składać wnioski i otrzymywać odpowiedzi,
- jak umawiać się na wizyty w placówce lub na e-wizyty on-line.

W szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy klienci, bez względu na miejsce zamieszkania. Więcej informacji pod linkiem.